Venom 2018 W Polskich Kinach IMAX Oraz Dolby Atmos.


Venom (2018) będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem. Filmy Peterze Parkerze zawsze będą w kategorii wiekowej PG-13, a zbyt mroczny i krwawy Venom według części osób w Sony mógłby zniweczyć nadzieje nie tylko na występy należących do nich bohaterów obok Pajączka w produkcjach pod egidą Disneya i Marvela, ale również zaszkodzić ewentualnemu wypożyczaniu innych członków rozszerzonego Kinowego Uniwersum Marvela (MCU).
W czasach, gdy nawet takie Marvele jak Logan i Deadpool dostają dubbing, brak dubbingu do Venoma byłby kompromitacją dystrybutora. Wielu fanów ma jednak wątpliwości, czy film Venomie, który jest jednak w dużym stopniu odłączony od Spider-Mana, rzeczywiście może się udać. W filmie Eddie żyje w budynku Schuellera - Randy Schueller to fan Marvela, który jako pierwszy w liście do wydawnictwa zaproponował, by Spider-Man otrzymał nowy, czarno-biały kostium, to właśnie ten pochodzący z kosmosu strój dał początek komiksowemu Venomowi; Marvel za pomysł Schuellera zapłacił mu 220 dolarów.

Venom musiał zjednoczyć siły ze swoim największym wrogiem, Spider-Manem aby pokonać swojego syna Carnage'a. To jest sprawiedliwość, to jest przynajmniej porządna kara - myślimy z aprobatą, obserwując bohaterskich antybohaterów: Punishera, Deadpoola, czy teraz Venoma. I to właśnie w Hardym, kilku niezłych scenach z Venomem i dodatkowej sekwencji po napisach można upatrywać lepszej przyszłości dla projektu Sony.
Venom chyba z założenia nie miał zresztą aspiracji, by wytyczać nowe ścieżki filmu komiksowego ani zagrozić pozycji najgłośniejszych tegorocznych blockbusterów. Na Venoma był duży hype przed premierą, ale recenzje i opinie powinny zdecydowanie obniżyć zainteresowanie filmem. Po drugie, działająca na wyobraźnię niezwykłość postaci Venoma oraz jego charakterystyczny, potworny wizerunek przysporzyły mu wielkiej popularności w latach 90. XX w., mimo że trudno wskazać komiks z jego udziałem, który wyraźnie wybijałby się ponad przeciętną.
Taką genezę antybohatera przedstawia nowy zwiastun filmu Venom. Trudno nie zauważyć również kilku wpadek natury logicznej (z tych najbanalniejszych - jakim cudem oddział SWAT, czy co to tam było, tak szybko zjawił się w miejscu bytności Venoma?). Box Office minionego weekendu w USA należy do filmu Venom. Od początku do końca, Venom3 stanowi przykład tego co można osiągnąć, gdy zastosuje się najlepsze możliwe materiały zgodnie z wiedzą i sztuką inżynierską.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *